Piłkarska Akademia Stomilek Olsztyn

PASO Olsztyn

AMP Futbol Stomilek

„Iron Kids” AMP Futbol Stomilek Olsztyn zaprasza na na treningi piłkarskie dzieci z niepełnosprawnościami ruchowymi oraz z innymi schorzeniami!
Treningi organizowane są w każdą sobotę o godzinie 9.00 na hali Szkoły Podstawowej nr 33 w Olsztynie ul. Jeziołowicza 2. Najważniejsza jest miłość ❤️ do piłki⚽️????, wspólna pasja i piękno futbolu.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY, TAM PO PROSTU TRZEBA BYĆ

Akademia Amp Futbol Stomilek Olsztyn to pierwszy tego typu ośrodek w Olsztynie!
Treningi są darmowe, prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów w świetnych piłkarskich warunkach niezależnie od pogody!

Cały czas czekamy na nowych zawodników.
Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt:
paso@stomilek.com
+48 506 343 004 lub 504 721 560

Jedną nogą na treningu - całym sercem na boisku, dziecięca drużyna Stmilkowego AMP futbolu - IRON KIDS dzieci z niepełnosprawnością ruchową i innymi schorzeniami.

Niepełnosprawne dzieci z miłością do piłki nożnej walczą o puchar (http://www.tvn24.pl)

Niepełnosprawne dzieci z miłością do piłki nożnej walczą o puchar Niepełnosprawne dzieci z całej Polski rywalizowały w niedzielę w Białołęckim Ośrodku Sportu o Puchar Amp Futbol Polska 2019.

Niepełnosprawne dzieci z miłością do piłki nożnej walczą o puchar Niepełnosprawne dzieci z całej Polski rywalizowały w niedzielę w Białołęckim Ośrodku Sportu o Puchar Amp Futbol Polska 2019. W tym nasza drużyna "IRON KIDS" Piłkarska Akademia Stomilek Olsztyn.