Piłkarska Akademia Stomilek Olsztyn

PASO Olsztyn

Czytaj

Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin - 28.05. 2017r. godz. 18.00.

28 maja 2017 r. w niedzielę autokarowy wyjazd do Gdańska.

ZBIÓRKA 8.00 PARKING AL. PIŁSUDSKIEGO 44 - Hala Urania.

W trakcie pobytu w Gdańsku nasi zawodnicy zagrają mini turniej z rówieśnikami z Lechii Gdańsk a  następnie udamy się na mecz o mistrzostwo Ekstraklasy pomiędzy Lechią Gdańsk a Pogonią Szczecin. W przerwie pomiędzy mini turniejem a wejściem na mecz skorzystamy z atrakcji Centrum Rekreacyjno - Sportowego FUN Arena. funarena.pl

Planowana agenda dnia:

8.00 - Zbiórka parking Al. Piłsudskiego 44 (HALA URANIA);

8.30 - Wyjazd z Olsztyna;

12.00 - Przyjazd do Gdańska;

12.15 - 14.00 Miniturniej dla zawodników Akademii;

14.00 - 17.30 - Pobyt w Centrum Rekreacyjno - Sportowym FUN Arena.  http://funarena.pl/

18.00 - 19.45 - Mecz Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin;

20.00 - 23.00 - Powrót do Olsztyna.

Posiłek i wejście do strefy FUN ARENA we własnym zakresie. 

Do zobaczenia. 

Poniżej lista osób zakwalifikowanych na wyjazd :

L.p

Nazwisko

Imię

1.       

Augustyniak

Mateusz

2.       

Augustyniak

Łukasz

3.       

Baranowska

Maria

4.       

Baranowski

Mirosław

5.       

Błesiński

Jan

6.       

Ceckowski

Marcin

7.       

Ceckowski

Igor

8.       

Chodakowski

Cezary

9.       

Chodakowski

Wojciech

10.   

Chrobak

Michał

11.   

Chrobak

Krzysztof

12.   

Chrobak

Jarosław

13.   

Dębowski

Krzysztof

14.   

Dębowski

Jakub

15.   

Dmowski

Adrian

16.   

Dmowski

Seweryn

17.   

Dujko -Domański

Jakub

18.   

Gnatkowska

Ewa

19.   

Gnatkowski

Szymon

20.   

Górecka

Monika

21.   

Grzywaczewski

Maciej

22.   

Jadczuk

Maksymilian

23.   

Janicki

Jan

24.   

Janicki

Patryk

25.   

Janicki

Piotr

26.   

Jurgielewicz

Igor

27.   

Jurgielewicz

Kamil

28.   

Kalinowska

Katarzyna

29.   

Kicke

Tomasz

30.   

Kobryś

Radosław

31.   

Kobryś

Justyna

32.   

Komar

Bartosz

33.   

Komar

Piotr

34.   

Konopacki

Bartosz

35.   

Konopacki

Piotr

36.   

Korkus-Komar

Joanna

37.   

Kubicki

Wiktor

38.   

Kubicki

Roman

39.   

Kuklik

Genowefa

40.   

Kuklik

Jakub

41.   

Kuklik

Michał

42.   

Kurek

Krzysztof

43.   

Kurek

Kamil

44.   

Kurek

Ewelina

45.   

Kwiatkowska

Aleksandra

46.   

Lejman

Radosław

47.   

Lejman

Krzysztof

48.   

Łojewski

Damian

49.   

Łojewski

Roman

50.   

Łojewska

Justyna

51.   

Łowicki

Adam

52.   

Łowicki

Damian

53.   

Łowicki

Marek

54.   

Martyniak

Bartłomiej

55.   

Martyniak

Michał

56.   

Mościbrocki

Kacper

57.   

Mościbrocki

Andrzej

58.   

Orzoł

Patryk

59.   

Pacholczyk

Krzysztof

60.   

Peciulis

Jan

61.   

Peciulis

Raimundas

62.   

Promis

Bogusław

63.   

Promis

Miłosz

64.   

Promis

Renata

65.   

Sobiech

Katarzyna

66.   

Staniszewski

Bartek

67.   

Staniszewski

Piotr

68.   

Stobiecki

Krzysztof

69.   

Stobiecki

Marcin

70.   

Suchcicki

Piotr

71.   

Szczepański

Igor

72.   

Szelugowski

Paweł

73.   

Szelugowski

Piotr

74.   

Szelugowska

Irena

75.   

Szłapka

Gabriel

76.   

Szłapka

Tomasz

77.   

Rosiński

Konrad

78.   

Rosiński

Waldemar

79.   

Tabaczyński

Nikodem

80.   

Tymrek

Horst

81.   

Tymrek

Hubert

82.   

Walczak

Adam

83.   

Walczak

Fabian

84.   

Warszakowski

Łukasz

85.   

Warszakowski

Mateusz

86.   

Wierzbicka

Jadwiga

87.   

Wierzbicki

Wiktor

88.   

Wiśniewski

Andrzej

89.   

Wiśniewska

Małgorzata

90.   

Wiśniewski

Piotr

91.   

Wiśniewski

Paweł

92.   

Woźniak

Beniamin

93.   

Woźniak

Robert

94.   

Zinkiewicz

Jarosław

95.   

Zinkiewicz

Aleksander

96.   

Zyra

Agnieszka

97.   

Zyra

Mateusz

98.