Piłkarska Akademia Stomilek Olsztyn

PASO Olsztyn

Czytaj

Harmonogram zajęć na sezon 2019/20

/   Wydarzenia

HARMONOGRAM ZAJĘĆ NA SEZON 2019 / 2020

----------------------------------------------------------------------------

Boisko Orlik - SP 25 ul. Wańkowicza 1

DRUŻYNA Skrzat G1 i Skrzat G2 (rocznik 2013/14)

Dzień tygodnia: poniedziałek i środa
Godzina treningu: 16.30 - 17.30
Miejsce: boisko Orlik, ul. Wańkowicza 1
Trener Mirosław Baranowski: 504-721-560
Trenerka Małgorzata Piotrak: 517-932-821
Trener Michał Alancewicz: 723-937-274

DRUŻYNA ŻAK F1 (rocznik 2011/12)

Dzień tygodnia: poniedziałek i środa
Godzina treningu: 17.30 - 18.45
Miejsce: boisko Orlik, ul. Wańkowicza 1
Trener Michał Alancewicz: 723-937-274

DRUŻYNA ŻAK/SKRZAT TEAM WAŃKOWICZA (rocznik 2011/12/13)

Dzień tygodnia: poniedziałek i środa
Godzina treningu: 17.30 - 18.45
Miejsce: boisko Szkolne, ul. Wańkowicza 1
Trener Mirosław Baranowski: 504-721-560
Trenerka Małgorzata Piotrak: 517-932-821

DRUŻYNA ORLIK E2 (rocznik 2010)

Dzień tygodnia: poniedziałek, środa i sobota
Godzina treningu: 18.30 - 20.00 (sobota 11.15 -12.45)
Miejsce: boisko Orlik, ul. Wańkowicza 1
Trener Mirosław Baranowski: 504-721-560

---------------------------------------------------------------------------

Boisko Orlik - SP 3 ul. Kołobrzeska 13M

DRUŻYNA ŻAK (rocznik 2011/12)

Dzień tygodnia: wtorek i czwartek
Godzina treningu: 17.00 - 18.15
Miejsce: Boisko Orlik, ul. Kołobrzeska 13M
Trener Jakub Dujko-Domański: 506-343-004
Trener Michał Alancewicz: 723-937-274
Trenerka Agnieszka Stańczyk

DRUŻYNA ORLIK E1 (rocznik 2009)

Dzień tygodnia: wtorek, czwartek i sobota
Godzina treningu: 18.00 - 19.30 (Sobota 10.00 - 11.30 SP 34 ul. Herdera 3)
Miejsce: Boisko Orlik, ul. Kołobrzeska 13M
Trener Radosław Wenta: 606-904-710

----------------------------------------------------------------------------

Boisko Orlik - SP 9 ul. Zamenhofa 14

DRUŻYNA SKRZAT G1 i G2 (rocznik 2013/14)

Dzień tygodnia: poniedziałek i środa
Godzina treningu: 15.30 - 16.15.
Miejsce: Boisko Orlik, ul. Zamenhofa 14
Trener Jakub Dujko-Domański 506-343-004
Trener Szymon Dujko-Domański

DRUŻYNA ŻAK F2 (rocznik 2011/12)

Dzień tygodnia: poniedziałek i środa
Godzina treningu: 16.15 - 17.30.
Miejsce: Boisko Orlik, ul. Zamenhofa 14
Trener Jakub Dujko-Domański: 506-343-004
Trener Szymon Dujko-Domański

___________________________________________

Boisko OSiR ul. Jeziołowicz 4 i mini boisko ul. Wilczyńskiego 8

DRUŻYNA SKRZAT G1 i G2 (rocznik 2012/13/14/15)

Dzień tygodnia: wtorek i piątek
Godzina treningu: 17.00 - 18.00
Miejsce: boisko OSiR ul. Jeziołowicza 4 (wtorek)
Miejsce: mini boisko ul. Wilczyńskiego 8 (piątek)
Trener Małgorzata Piotrak: 517-932-821
Trener Agnieszka Stańczyk

DRUŻYNA ORLIK (rocznik: 2009/10/11)

Dzień tygodnia: wtorek i piątek
Godzina treningu: 18.00 - 19.30 (wtorek)
Godzina treningu: 18.00 - 19.30 (piątek)
Miejsce: boisko OSiR ul. Jeziołowicza 4 (wtorek)
Miejsce: boisko szkolne SP 33 ul. Jeziołowicz 2 (piątek)
Trener Małgorzata Piotrak: 517-932-821
Trener Agnieszka Stańczyk

----------------------------------------------------------------------------

Hala ZSGS ul. Żołnierska 49

DRUŻYNA ŻAK F2 (rocznik 2012/13)

Dzień tygodnia: wtorek i czwartek
Godzina treningu: 17.00 - 18.15
Miejsce: hala ZSGS
Trener Mirosław Baranowski: 504-721-560
Trener Agnieszka Stańczyk: 505-631-063

DRUŻYNA ŻAK F1 (rocznik 2010/11/12)

Dzień tygodnia: wtorek i czwartek
Godzina treningu: 18.15 - 19.30
Miejsce: hala ZSGS
Trener Mirosław Baranowski
Trener Agnieszka Stańczyk

UWAGA!!!

Wypełniamy wszystkie dokumenty ze strony www.stomilek.com z zakładki ZAPISY oraz dokonujemy 3 etapowej rejestracji zawodnika.
Sprawa Pilna.
Drużyna przystępuje do certyfikacji PZPN ⚽️